Nasza oferta to również zbiorniki na wodę. Zbiorniki SWIMER WATER Tank, idealnie sprawdzają się jako magazyn na wodę. Zbiorniki na wodę SWIMER znajdują zastosowanie miedzi innymi w budownictwie, rolnictwie wszędzie, gdzie zachodzi potrzeba magazynowania wody.

Woda deszczowa to jedno z najcenniejszych źródeł wody, które jest często marnowane i niewłaściwie wykorzystywane. Coraz więcej osób zdaje sobie jednak sprawę z jej wartości i zaczyna stosować rozwiązania pozwalające na magazynowanie i wykorzystanie jej w sposób racjonalny. Jednym z takich rozwiązań są zbiorniki do magazynowania wody deszczowej.

W swojej ofercie posiadamy zarówno zbiorniki naziemne jak i podziemne do magazynowania wody deszczowej o pojemności od 1 m3 do 30 m3.
.
Zbiorniki naziemne znajdują zastosowanie na terenach już zagospodarowanych, gdzie powierzchnia jest utwardzona i nie ma możliwości wkopania zbiornika podziemnego. Ciemny kolor zbiornika przyciąga promienie UV, które powodują, że woda się nagrzewa.

W przypadku zbiorników naziemnych łatwiej jest rozbudować magazyn wody o kolejne zbiorniki łącząc je w tzw. baterie. Zbiorniki te w standardzie posiadają redukcję rynnową, która umożliwia podłączenie rynny o przekroju od Ø 105 do Ø 150. Filtr koszowy chroni wodę dostającą się do zbiornika przed zanieczyszczeniami z rynny.
W momencie zapełnienia zbiornika wodą deszczową, jej nadmiar jest odprowadzany przez przelew o średnicy Ø 110. Zbiorniki firmy Swimer mogą być wyposażone w pompy o różnej wydajności i ciśnieniu, w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.

Zbiorniki te znajdą zastosowanie w magazynowaniu wody deszczowej zarówno z domów jednorodzinnych, jak i dachów hal produkcyjnych oraz budynków użyteczności publicznej.
Zbiorniki podziemne do magazynowania wody deszczowej są idealnym rozwiązaniem na etapie prac budowlanych dla nowo powstałych budynków. Jedną z kluczowych zalet takiego rozwiązania jest możliwość przechowywania wody deszczowej bez konieczności zajmowania powierzchni ziemi. Zbiorniki podziemne pozwalają na oszczędność miejsca, co jest szczególnie istotne na terenach miejskich, gdzie przestrzeń jest mocno ograniczona. Produkcja zbiorników przez firmę SWIMER zgodnie z obowiązującymi normami gwarantuje bezawaryjne użytkowanie przez długie lata. Firma oferuje 10 lat gwarancji na szczelność płaszcza i 2 lata na zamontowany w zbiorniku układ.
W standardzie zbiorniki podziemne firmy SWIMER posiadają nadbudowę o wysokości 750 mm i właz rewizyjny z atestem A15 pod ruch kołowy, rowerowy i pieszy.
Chcąc sprostać wymaganiom Klientów, firma oferuje również przedłużenie nadbudowy oraz możliwość doposażenia zbiornika w filtry, pompy i czujniki poziomu.
Zbiorniki te są produkowane z mocnego i wytrzymałego polietylenu o pojemnościach 3 m3 i 6 m3
oraz z żywic poliestrowych dla pojemności od 8 m3 do 30 m3
.

Jednopłaszczowe zbiorniki na wodę oferujemy w dwóch  seriach. Seria ECO-LINE oraz Seria TANK

Zbiorniki na wodę Seria ECO-LINE
to pojemności 1500, 2500, 5000 litrów

Zbiorniki na wodę Seria TANK
to pojemności 2500, 3500, 5000, 7500, 10000, 12500 litrów