ZBIORNIKI NA OLEJ NAPĘDOWY SIBUSO

NAJTAŃSZE ZBIORNIKI DO MAGAZYNOWANIA I DYSTRYBUCJI OLEJU NAPĘDOWEGO

Produkty SIBUSO to praktyczne, niezawodne, trwałe, bezpieczne, kompaktowe rozwiązania do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego dla wszystkich firm oraz osób prywatnych, posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi np. pojazdy samochodowe, maszyny budowlane, wózki widłowe, traktory, maszyny rolnicze, wozy bojowe. Tanie zbiorniki SIBUSO to także produkty ekonomiczne, jednocześnie charakteryzujące się najwyższą jakością i spełniające wszelkie wymogi w zakresie przepisów technicznych oraz bezpieczeństwa użytkowania (Dyrektywa MaszynowaUrząd Dozoru Technicznego).

Zbiorniki SIBUSO  dostępne są w następujących wariantach: SIBUSO V1500, SIBUSO V2500, SIBUSO  V5000,  SIBUSO VC1500, SIBUSO VC2500 oraz SIBUSO H2500.

Marka SIBUSO powstała w wyniku synergii działań polskiego lidera w produkcji urządzeń do bezpiecznego magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego – firmy SWIMER z Torunia oraz szwajcarskiej firmy FMT z siedzibą w mieście Cham.

Zbiorniki SIBUSO na paliwo są pozytywnie zweryfikowane w zakresie: kompleksowej oceny bezpieczeństwa użytkowania, bezpieczeństwa elektrycznego i kompatybilności elektromagnetycznej poziomu hałasu zainstalowanych urządzeń i układów, w związku z czym spełniają wymagania Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE i są oznakowane znakiem CE. Proces produkcyjny odbywa się zgodnie z normą ISO 9001 i ISO 27001.

Produkty marki SIBUSO są efektem współpracy liderów w swoich branżach i dopasowania optymalnych rozwiązań, spełniających oczekiwania klientów i zaspakajających potrzeby rynku. SIBUSO to dobrej jakości tanie zbiorniki SIBUSO polecane przez wielu właścicieli firm w Polsce i zagranicą.