Zbiorniki na paliwo i olej napędowy Swimer2018-10-10T06:46:24+00:00

Zbiorniki na paliwo i olej napędowy Swimer w Toruniu

Prezentujemy wybór zbiorników Swimer na paliwo, w tym olej napędowy, grzewczy, a także płynne nawozy. Przedstawiona oferta kierowana jest przede wszystkim do mieszańców Torunia i okolic, którzy w naszej firmie mogą zakupić je w preferencyjnych cenach.

Dlaczego warto wybrać proponowaną ofertę? Przede wszystkim ze względów praktycznych, jakimi cechują się przedstawione artykuły. Przy selekcji produktów stosujemy surowe kryteria, dzięki czemu możemy zapewnić najlepszy wybór zbiorników. Ważne jest dla nas bowiem, aby klient otrzymał produkt solidny i bezpieczny. Lata naszej działalności to też bogate doświadczenie, jakie zdobyliśmy, które zaowocowało stworzeniem katalogu specjalistycznych produktów.

Prezentowane zbiorniki marki Swimer należą do najlepszych na rynku. W toku ich produkcji wykorzystano najwyższej jakości tworzywa, a sam jej proces gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Dlatego też zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby z Torunia i okolicznych miejscowości do zapoznania się z zaprezentowanym katalogiem – gwarantujemy, że odnajdziecie Państwo tutaj zbiornik na paliwo, jakiego potrzebujecie.

Swimer Toruń – nowoczesne zbiorniki

To nowoczesne, trwałe, dwupłaszczowe konstrukcje o dużej wytrzymałości mechanicznej i chemicznej wykonane z odpornego na działanie promieni słonecznych polietylenu. Produkuje się je metodą formowania rotacyjnego i jest to jeden odlew bez żadnych łączeń oraz spawów, co gwarantuje idealną szczelność i bardzo wielką wytrzymałość każdego pojemnika. Zbiorniki na olej napędowy, na paliwo i na płynne nawozy produkowane przez firmę SWIMER spełniają wszelkie wymogi związane z ochroną środowiska i bezpieczeństwem i są przy tym stosunkowo tanie, a ich cena jest oczywiście uzależniona od wielkości i oprzyrządowania pojemnika. W naszym asortymencie posiadamy zbiorniki o pojemności od 1500 do 10000 l. Mogą one być używane wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Można je doposażyć w izolację termiczną i specjalne układy grzewczo-wentylacyjne utrzymujące właściwą temperaturę cieczy niezależnie od pory roku. Zbiorniki na olej napędowy i na paliwo marki SWIMER mogą być w równym stopniu używane przez duże firmy spedycyjne i budowlane oraz przez gospodarstwa rolne, jak i przez osoby prywatne dla celów domowych.

 

Zbiorniki paliwowe Swimmer w Toruniu

Swimer Eco 1500l

Zbiornik Swimer Tank Eco-Line 1500L

Jeżeli potrzebny jest Państwu niewielki zbiornik na paliwo do prywatnego zastosowania lub też w celu zainstalowania go w małym gospodarstwie rolnym, to Swimer Tank Eco-Line 1500L jest doskonałym wyborem. Dzięki wyposażeniu go w takie elementy, jak odpowietrzniki, czujniki przecieku, wąż dystrybucyjny, a także system zabezpieczający przed przepełnieniem, stanowi on komfortowe i bezpieczne rozwiązanie. Może być montowany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń (jak na przykład w kotłowniach). Wysoka jakość tworzywa, bez spawów i łączeń, gwarantuje odpowiednią szczelność, a tym samym bezpieczeństwo korzystania ze zbiornika w każdych warunkach.

Swimer Eco 2500l

Zbiornik Swimer Tank Eco-Line 2500L

Dla małych przedsiębiorców, gospodarstw rolnych, a także do magazynowania paliwa grzewczego w większym domu – zbiornik Swimer Tank Eco-Line 2500L jest idealnym rozwiązaniem dla każdego z tych celów. Wyprodukowany został z wysokojakościowego polietylenu, a także bez łączeń mogących być potencjalną przyczyną przecieków. Posiada również niezbędne wyposażenie i systemy, zapobiegające przepełnieniu, zapowietrzeniu czy też alarmujące o potencjalnym przecieku. Swimer Eco-Line 2500L może służyć zarówno do dystrybucji zewnętrznej (np. do tankowania pojazdów), jak i wewnętrznej (zbiornik na paliwo grzewcze). Idealnie chroni zawartość przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, m.in. utrzymując odpowiednią temperaturę.

 

Swimer Eco5000l

Zbiornik Swimer Tank Eco-Line 5000L

Dwupłaszczowy zbiornik na paliwo Swimer Tank Eco-Line 5000L to idealne rozwiązanie dla tych przedsiębiorstw, które chcą oszczędzać czas na dojeździe na stacje benzynowe, celem zatankowania maszyn czy pojazdów, a także biznesmenów, którzy poszukują oszczędności finansowych. Dzięki hurtowemu zakupowi paliwa można widocznie zaoszczędzić na tankowaniu. Tym bardziej że prezentowany zbiornik gwarantuje nie tylko dużą pojemność aż 5000 litrów, ale przede wszystkim bezpieczeństwo przechowywania paliw lub płynnych nawozów. Wyposażony w odpowietrzniki, elektroniczne zabezpieczenia zapobiegające przepełnieniu, czujnik przecieku, węże i pistolet automatyczny gwarantuje wygodne użytkowanie. Wykonanie z najwyższą dbałością i z najlepszych surowców zapewnia zaś bezpieczeństwo użytkowania.

 

Swimer Tank 5000L

Zbiornik Swimer Tank 5000L

Każdy, kto poszukuje w Toruniu pojemnego, a przy tym bezpiecznego w użytkowaniu zbiornika – zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego – powinien zwrócić uwagę na Swimer Tank 5000L. Wyprodukowano go z trwałego polietylenu, a sama technologia produkcji pozwoliła uczynić go jednolitą bryłą bez spoin i łączeń, które zazwyczaj są głównymi źródłami przecieku. Jego dwupłaszczowa konstrukcja dodatkowo zabezpiecza przed potencjalnym wyciekiem. Zbiornik na paliwo Swimer chroni również zawartość przed negatywnymi czynnikami z zewnątrz, utrzymując jednolitą temperaturę, a także będąc wytrzymałym na uszkodzenia fizyczne. Nie zabrakło również podstawowego wyposażenia jak odpowietrzniki czy czujniki przecieku.

 

Swimer Tank 7500L

Zbiornik Swimer Tank 7500L

Przeznaczony do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego zbiornik na paliwo Swimer Tank 7500L to produkt, z którego można uczynić niezależną stację paliw. Jest on więc praktycznym rozwiązaniem dla niemal każdego przedsiębiorstwa, w którym wykorzystuje się paliwa płynne, jak np. olej napędowy. Jego wyjątkowość polega nie tylko na dużej pojemności i szerokim możliwościom zastosowania, ale też odpornej na najróżniejsze negatywne czynniki budowie. Jest on bowiem zbiornikiem dwupłaszczowym, wykonanym z najwyższej jakości polietylenu, który doskonale chroni paliwa przed promieniami słonecznymi, zmianami temperatur, jak i innymi czynnikami. Posiada również systemy ostrzegające przed wyciekiem czy zapobiegające zapowietrzeniu lub przepełnieniu, a także niezbędne węże.

 

Zbiornik Swimer - na aliwo - o pojemności 10000L

Zbiornik Swimer Tank 10000L

Tam, gdzie jest duże zapotrzebowanie na paliwo, warto postawić na najbardziej praktyczne rozwiązania. Tym natomiast jest zbiornik na paliwo Swimer Tank 10000L. Oferujący najwyższą pojemność, z niezbędnym wyposażeniem, gwarantującym praktyczne użytkowanie, ale również o konstrukcji, zapewniającej bezpieczeństwo, jest najlepszym sposobem na magazynowanie dużej ilości paliwa. Jest więc zbiornikiem, który z powodzeniem może być wykorzystywany w szeroko pojętym przemyśle. Dwupłaszczowa konstrukcja, wysokojakościowy polietylen, a także brak łączeń (jest jednolitą bryłą) gwarantuje pewne zabezpieczenie przed wyciekiem. Niemniej Swimer Tank 10000L został wyposażony w system ostrzegania przed przeciekiem. Dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne może być instalowany również pod ziemią.