Zbiorniki na paliwo i olej napędowy Swimer2018-09-21T10:26:51+00:00

Zbiorniki na paliwo i olej napędowy Swimer w Toruniu

Jakie są i czym charakteryzują się sygnowane marką SWIMER zbiorniki, bez których dystrybucja i przechowywanie paliw oraz olejów napędowych w dzisiejszej gospodarce byłyby mocno utrudnione, czy wręcz niemożliwe?

Swimer Toruń – nowoczesne zbiorniki

To nowoczesne, trwałe, dwupłaszczowe konstrukcje o dużej wytrzymałości mechanicznej i chemicznej wykonane z odpornego na działanie promieni słonecznych polietylenu. Produkuje się je metodą formowania rotacyjnego i jest to jeden odlew bez żadnych łączeń oraz spawów, co gwarantuje idealną szczelność i bardzo wielką wytrzymałość każdego pojemnika. Zbiorniki na olej napędowy, na paliwo i na płynne nawozy produkowane przez firmę SWIMER spełniają wszelkie wymogi związane z ochroną środowiska i bezpieczeństwem i są przy tym stosunkowo tanie, a ich cena jest oczywiście uzależniona od wielkości i oprzyrządowania pojemnika. W naszym asortymencie posiadamy zbiorniki o pojemności od 1500 do 10000 l. Mogą one być używane wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Można je doposażyć w izolację termiczną i specjalne układy grzewczo-wentylacyjne utrzymujące właściwą temperaturę cieczy niezależnie od pory roku. Zbiorniki na olej napędowy i na paliwo marki SWIMER mogą być w równym stopniu używane przez duże firmy spedycyjne i budowlane oraz przez gospodarstwa rolne, jak i przez osoby prywatne dla celów domowych.

 

Zbiorniki paliwowe Swimmer w Toruniu

Swimer Eco 1500l

Zbiornik Swimer Tank Eco-Line 1500L

Ten rodzaj zbiornika może być stosowany w małych gospodarstwach rolnych lub na potrzeby domowe. Posiada on podstawowe wyposażenie, a więc odpowietrzniki, czujniki przecieku, wąż dystrybucyjny i zabezpieczenie przed przepełnieniem.

Swimer Eco 2500l

Zbiornik Swimer Tank Eco-Line 2500L

Pojemność 2,5 m3 zabezpiecza w wystarczającym stopniu paliwowe potrzeby każdej mniejszej jednostki gospodarczej. Zbiornik może służyć jako wolnostojący magazyn paliwa, a może także zostać włączony do już istniejącej instalacji.

 

Swimer Eco5000l

Zbiornik Swimer Tank Eco-Line 5000L

5000 l paliwa może zaspokoić potrzeby już sporej wielkości firmy spedycyjnej lub kurierskiej. Zbiornik wykonany z trwałego polietylenu może być ustawiony na otwartej przestrzeni, albowiem jest odporny na wszelkie warunki pogodowe.

 

Swimer Tank 5000L

Zbiornik Swimer Tank 5000L

Dwupłaszczowe zbiorniki w wersji podstawowej mają odpowietrzniki i czujniki przecieku. Opcjonalnie można je doposażyć w dodatkowy sprzęt, a więc na przykład w mocną pompę lub precyzyjny przepływomierz.

 

Swimer Tank 7500L

Zbiornik Swimer Tank 7500L

Pojemność 7,5 m3 to już wielkość, która z pewnością zaspokoi potrzeby każdej większej firmy lub większego domostwa o większym zużyciu paliwa, niezależnie czy będzie ono służyło do napędu pojazdów, czy też do ogrzewania obiektów.

 

Zbiornik Swimer - na aliwo - o pojemności 10000L

Zbiornik Swimer Tank 10000L

Zbiorniki o tej pojemności mogą służyć już z równym powodzeniem w wielkich firmach spedycyjnych, jak i w bardzo dużych gospodarstwach rolnych i fermach. Mogą one być instalowane pod ziemią, albowiem cechuje je wysoka wytrzymałość mechaniczna.